Objednáváte si výrobek z vlastního provozu POCTIVÝ GRUND.

Sušené maso POCTIVÝ GRUND Libčany u Hradec Králové je trvanlivé, tepelně neopracované fermentované sušené maso výhradně z českých chovů. Prohlášení o původu masa našich dodavatelů najdete v úvodu stránek. Konzervujeme výhradně sušením, ne konzervanty, neprodlužujeme trvanlivost vakuovým balením. Naše sušené maso POCTIVÝ GRUND není „gumové“ a není třeba ho zkonzumovat do 48 hodin po otevření sáčku. Sušené maso POCTIVÝ GRUND má vzhledem k jeho minimálnímu obsahu vody velmi vysoký obsah masa, 400 gramů na 100 gramů výrobku. Což je hodnota 2 x vyšší, než u průmyslově vyráběných a nabízených sušených mas na našem trhu …

Sušené maso / výroba Libčany u Hradce Králové

Vyrábíme pro Vás delikátní sušené maso POCTIVÝ GRUND z hovězího, vepřového, kuřecího a krůtího masa. Naše sušené maso nabízíme ve dvanácti příchutích od naturalu až po extra pálivé.  Tento jedinečný trvanlivý výrobek nemusíte skladovat v lednici a je čistě přírodní. POCTIVÝ GRUND sušené maso se vyrábí výhradně z masa z českých hlídaných chovů. Prohlášení dodavatelů o českém původu naleznete zde. Sušené hovězí maso ORIGINÁL zvítězilo v soutěži POTRAVINÁŘ KRÁLOVEHRADECKÉHO KRAJE 2015 zde

Sušené hovězí maso PIKANT zvítězilo v soutěži POTRAVINÁŘ KRÁLOVEHRADECKÉHO KRAJE 2016 zde

Sušené hovězí maso

Hovězí biltong – sušené maso fermentované, tepelně neupravované. Vyráběno z masa výhradně z českých chovů. Krájeno je výhradně z falešné svíčkové. Koření si mícháme sami z jednodruhových položek tak, aby byla zachována jistota čistého výrobku. Náš hovězí biltong je bez glutamanu, konzervantů, dochucovadel, barviv a alergenů. Pro svoje vynikající výživové hodnoty je nejprodávanějším a nejžádanějším druhem na trhu. Vhodný pro sportovce , na cesty, do posilovny, do jídelníčku zdravé výživy apod. V koření ORIGINÁL, které pochází z Jihoafrické republiky, je nejvíce zastoupen koriandr, který je hojně užíván v tamní kuchyni.

Pro představu uvádíme:   

50 g našeho hovězího biltongu představuje cca 190 – 200 g čerstvého, naprosto čistého masa

Pro informaci uvádíme nutriční hodnoty (viz etiketa).

Sušené maso – Biltong je balen do polypropylenových sáčků o hmotnosti obsahu 25 g, 50 g, 100 g, Jiná gramáž je dle dohody.

Hovězí biltong vyrábíme ve čtyřech variantách:

  • hovězí biltong ORIGINÁL
  • hovězí biltong PIKANT
  • hovězí biltong NATURAL
  • hovězí biltong EXTRA PÁLIVÝ
 

Sušené vepřové maso

Vepřový biltong – sušené maso fermentované, tepelně neupravované. Vyráběno z masa výhradně z českých chovů. Zpracováváme výhradně maso z libové vepřové pečeně. Koření si mícháme sami z jednodruhových položek tak, aby byla zachována jistota čistého výrobku. Náš vepřový biltong je bez glutamanu, konzervantů, dochucovadel, barviv a alergenů. Pro svoje vynikající výživové a chuťové hodnoty je vhodný jako delikatesa k pivu, k vínu, na cesty, do lesa, do jídelníčku zdravé výživy apod.

 

Pro představu uvádíme:   |
50 g našeho vepřového biltongu představuje cca 180 g čerstvého, naprosto čistého masa

 

V koření ORIGINÁL, které pochází z Jihoafrické republiky, je nejvíce zastoupen koriandr, který je hojně užíván v tamní kuchyni.

 

Sušené maso – Biltong je balen do polypropylenových sáčků o hmotnosti obsahu 25 g, 50 g, 100 g, Jiná gramáž je dle dohody.

 Vepřový biltong vyrábíme ve třech variantách:

  • vepřový biltong ORIGINÁL
  • vepřový biltong PIKANT
  • vepřový biltong STAROČESKÝ
 

Sušené kuřecí maso

Kuřecí biltong – sušené maso fermentované, tepelně neupravované. Vyráběno z masa výhradně z českých chovů. Zpracováváme výhradně maso z libových prsních řízků. Koření si mícháme sami z jednodruhových položek tak, aby byla zachována jistota čistého výrobku. Náš kuřecí biltong je bez glutamanu, konzervantů, dochucovadel, barviv a alergenů. Pro svoje vynikající výživové a chuťové hodnoty je vhodný jako delikatesa k pivu, k vínu, na cesty, do lesa, do jídelníčku zdravé výživy apod.

 

Pro představu uvádíme:
50 g našeho kuřecího biltongu představuje cca 190 g čerstvého, naprosto čistého masa

Sušené maso – Biltong

je balen do polypropylenových sáčků o hmotnosti obsahu 25 g, 50 g, 100 g, Jiná gramáž je dle dohody.

Kuřecí biltong vyrábíme ve dvou variantách:

  • kuřecí biltong SOLENÝ
  • kuřecíí biltong FARMÁŘSKÝ
 

Sušené krůtí maso

Krůtí biltong – sušené maso fermentované, tepelně neupravované. Vyráběno z masa výhradně z českých chovů. Zpracováváme výhradně maso z libových prsních řízků. Koření si mícháme sami z jednodruhových položek tak, aby byla zachována jistota čistého výrobku. Náš krůtí biltong je bez glutamanu, konzervantů, dochucovadel, barviv a alergenů. Pro svoje vynikající výživové a chuťové hodnoty je vhodný jako delikatesa k pivu, k vínu, na cesty, do lesa, do jídelníčku zdravé výživy apod.

Krůtí biltong vyrábíme v jedné variantě jako SELSKÝ

Sušené maso – Biltong je balen do polypropylenových sáčků o hmotnosti obsahu 25 g, 50 g, 100 g, Jiná gramáž je dle dohody.

prohlášení o původu

Sušené maso můžete koupit v e-shopu

 

SUŠENÉ MASO

vyrobeno výhradně z masa z českých chovů